DĖSTYTOJAI 

LAURA SĖLENIENĖ  

Žurnalistė, komunikacijos specialistė, lektorė.

Dėstomi studijų dalykai: Verslo komunikacija, Medijų komunikacija ir valdymas, Ryšių su klientais valdymas, Viešasis kalbėjimas, Kūrybinis rašymas, Integruotos rinkodaros komunikacijos planavimo praktika, Praktika imitacinėje bendrovėje, Specialybės įgūdžių praktika bendrovėje.

Savo profesinį žurnalistinės veiklos kelią lektorė pradėjo Klaipėdos rajono laikraštyje „Banga“, o gausų patirties aruodą sukaupė dirbdama radijo stotyje „Laluna“, rengdama reportažus TV-3 žinioms, vadovaudama „Balticum“ televizijos žinių tarnybai, atstovaudama naujienų portalui „15min.lt“ Klaipėdos regione. Lektorė yra Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus tarybos narė, Medijų remimo fondo ekspertė. Greta akademinės veiklos konsultuoja biudžetinio sektoriaus atstovus bei verslą efektyvios komunikacijos klausimais.

JOLANTA BARONAITĖ 

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo administravimo katedros lektorė.

Dėstomi studijų dalykai: IT komunikacija, Kompiuterinis informacijos valdymas, Turizmo informacinės sistemos ir medijos, Turizmo paslaugų valdymo programos, Logistikos procesų valdymo sistemos, Skaitmeninio turinio valdymas, Elektroninė komercija.

Lektorė Klaipėdos universitete yra baigusi matematikos bakalauro ir Informatikos magistro studijas. Dirbti su studentais pradėjo Kretingos aukštesniojoje žemės ūkio mokykloje. Vėliau, mokyklą prijungus prie Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos, dabartinės Klaipėdos valstybinės kolegijos,  pamažu persikėlė dirbti į Klaipėdą. Kadangi dėstomų dalykų spektras platus, lektorei tenka domėtis ir verslo valdymo, rinkodaros, apskaitos bei turizmo klausimais. Lektorė dalyvauja įvairiuose  projektuose. Administruoja NordPlus projektų svetainę footprints.kvk.lt taip pat KVK VF leidinio "Studijos – Verslas – visuomenė: dabartis ir ateities įžvalgos " svetainę https://kvkvfpublishing.wordpress.com/.

DOVILĖ KVEKŠAITĖ

Lektorė, grafikos dizainerė, “Gerbiu.Mišką" įkūrėja.

Dėstomi studijų dalykai: Grafikos dizainą.

Dėstytoja Dovilė grafinio dizaino mokėsi Vilniaus dailės akademijoje ir nuo tol nesiskiria su šia profesija: darbas spaustuvėse, stažuotės užsienyje, patirtys didelėse Lietuvos bei tarptautinėse įmonėse, Rinkodaros skyriuose. Pasak Dovilės, prie KVK bendruomenės ji prisijungė Verslo fakulteto dekanės Jurgitos Kasparienės dėka: „Anot legendos ilgai buvo ieškota grafinio dizaino dėstytojos, ir ji ant sienos kažkur užmatė, pamatė ir paskambino man. Ir atėjau.“ Dėstytojos Dovilės paskaitų metu studentai mokosi kurti prekės ženklus, vizualinio identiteto vadovus, aiškinasi spalvų charakteristikas, jų istoriją bei mokosi valdyti CorelDraw įrankį. Laisvu metu Dovilė kartą per savaitę „mojuoja“ vantomis pirtyje! Dėstytoja dievina ir veda pirties programas. Taip pat ji domisi gamtos duotybėmis: jas renka, džiovina, mala bei naudoja gerai savijautai, energijai, pozityvumui išlaikyti. Verta paminėti, kad Dovilė mėgsta žygiuoti laukais ir miškais, ypač nepraleidžia kasmetinio naktinio žygio, skirto Klaipėdos krašto prijungimui prie didžiosios Lietuvos - “Klaipėdos sukilėlių keliais”. Dėstytoja yra įkūrusi savo prekės ženklą “Gerbiu.Mišką”.

SAIDAS RAFIJEVAS

Rinkodaros konsultantas, lektorius.

Dėstomi studijų dalykai: Vartotojų elgsena internete, Mobilioji rinkodara.                            

Saidas Rafijevas – rinkodaros specialistas su švediškais prieskoniais. Saidas Rafijevas – Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorius, rinkodaros konsultantas ir mentorius, kuris studentams bei verslams perteikia ne tik žinias, bet ir aistrą rinkodarai. Baigęs bakalauro studijas Lietuvoje, jis mokslus tęsė Švedijoje, kur Jonkopingo universitete įgijo Inovacijų ir verslo vystymo magistro laipsnį. 15 metų darbo rinkodaros srityje patirtis skamba solidžiai, tačiau tai ne tik skaičiai – tai istorijos apie sėkmingus projektus, iššūkius ir kūrybingus sprendimus. Nuo greito vartojimo prekių (FMCG) iki medicininių implantų rinkos subtilybių, Saidas sukaupė išskirtinį žinių bagažą, kuris dar labiau praturtėjo per tarptautinę patirtį. Dėstomi dalykai – tikras rinkodaros meniu: Vartotojų elgsena internete, Mobilioji rinkodara, Skaitmeninės rinkodaros pagrindai, Internetiniai tyrimai, Reklama ir pardavimai. Saido paskaitos – tai ne tik teorija, bet ir praktiniai patarimai bei istorijos, kurios įkvepia studentus mąstyti kitaip. Jo dėstymo stilius? Profesionali rimtis su šypsena – studentai sako, kad jis yra tas lektorius, kuris geba sudėtingas temas paversti paprastomis ir suprantamomis, o rinkodaros triukus – įgūdžiais, kuriais galima naudotis darbe ar net gyvenime. Be akademinės veiklos, Saidas taip pat konsultuoja verslams, padėdamas jiems atrasti unikalų balsą perpildytame rinkodaros pasaulyje. Saidas taip pat yra entuziastingas kūrėjas, organizuojantis renginius, tokius kaip studentų trumpametražės reklamos konkursas „Lipni juosta“, kuris ne tik išryškina jaunuosius talentus, bet ir praturtina regiono kūrybinį peizažą. Kuriama FB rinkodaros bendruomenė "Brand masteriai", kurioje dalinamasi rinkodaros aktualijomis bei naujienomis. Saidas Rafijevas – žmogus, kuris tiki, kad rinkodara yra daugiau nei skaičiai ir algoritmai – tai menas kurti vertę, užmegzti ryšį ir pasakoti istorijas, kurios ne tik parduoda, bet ir įkvepia.

ROBERTAS KAVOLIUS

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo administravimo katedros lektorius.

Dėstomi studijų dalykai: Laisvalaikio ir renginių organizavimas, Taikomųjų tyrimų metodologija, Dalykinių renginių organizavimas, Sociologija.

Lektorius R.Kavolius, atstovaudamas Klaipėdos valstybinę kolegiją, konferencijoje pristatė pranešimą apie studentų požiūrį į studijų darbų pirkimą-pardavimą. Dėstytojas yra nuolat besimokanti asmenybė, net būdamas lektoriumi ir mokindamas studentus domisi kitomis specialybėmis ir plečia savo žinių spektrą. Lektoriaus R. Kavoliaus dėstomas studijų dalykas Taikomųjų tyrimų metodologija yra paremtas ir baigiamųjų darbų nuostatomis, kuriomis studentai privalo naudotis ir, remdamiesi reikalavimais, parengti bakalauro darbus. Klaipėdos valstybinėje kolegijoje dėstytojas dirba nuo 2005 metų.

TOMAS VIRBALIS

Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorius, vaizdo montažo režisierius.

Dėstomi studijų dalykai: Filosofija, Sveikatos filosofija, Filosofinė antropologija, Dvasingumas socialiniame darbe, Lytiškumo etika, Medijos socialiniame darbe, Šeimos planavimas, Medijų estetika, Vaizdo technologijos.

Tomas Virbalis savo profesinį kelią pradėjo baigęs žurnalistikos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Jau 22 metus jis dirba „Balticum" televizijoje vaizdo montažo režisieriumi. Būdamas meniškos sielos, Tomas ieško atsakymų į fundamentinius egzistencinius klausimus, todėl 2007 metais pradėjo dėstyti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Noras dirbti su jaunais žmonėmis ir dalintis sukaupta patirtimi paskatino jį tapti KVK bendruomenės dalimi. Daugiausia dėmesio Tomas skiria darbui Sveikatos mokslų fakultete, tačiau pastaruoju metu savo patirtimi dalinasi ir Verslo fakultete. ,,Vaizdo technologijos su rinkodara siejasi tiesiogiai, nes įvairiausių produktų ar paslaugų pardavimų ir žinomumo skatinimui yra pasitelkiami kūrybiniai pajėgumai, o tai jau yra reklaminių klipų gamyba.” Vaizdo klipų kūrimas Tomui yra ne tik profesinė veikla, bet ir hobis, kuris tampa įvairiausiais projektais. Jis kuria reklamas nevyriausybinėms organizacijoms. Taip pat Tomas groja bosine gitara grupėje „Gyvasis vynmedis“.

TADAS MONTRIMAS

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo administravimo katedros lektorius, VšĮ "Taško teatras" direktorius.

Dėstomi studijų dalykai: Kūrybiškumo ugdymas.

Tadas studijuoti pradėjo mokydamasis Verslo administravimo ir vadybos studijose Vilniaus universitete, bet ketvirtame kurse, likus tik baigiamajam egzaminui, studijas nutraukė, supratęs, kad jo profesinis kelias turi būti susietas su scena. Taip Tadas įstojo ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Pirmoji jo profesija – aktorius, o ilgainiui Maskvoje įgijo ir režisieriaus išsilavinimą. Tadas yra sukūręs net 20 spektaklių Lietuvoj ir užsienyje. Vienas ženkliausių Tado įvertinimų – Lietuvos Oskaru vadinamas Auksinio scenos kryžiaus apdovanodamas už režisuotą spektaklį „Dėdė Vania“. Šiuo metu Tadas atvirauja kiek besiilsintis nuo scenos ir daugiau dirbantis su verslo bei viešojo sektoriaus organizacijomis, veda įvairius mokymus, ir, žinoma, dalinasi savo patirtimi su Klaipėdos valstybinės kolegijos studentais.

GITA ŠAKYTĖ STATNICKĖ  

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo adminitravmo katedros docentė, socialinių mokslų daktarė.

Dėstomi studijų dalykai: Kūrybiškumo ugdymas, Rinkodara ir pardavimų valdymas, Verslo organizavimas ir planavimas, Turizmo verslo organizavimas, Rinkodara.

Pradėjusi profesinę veiklą UAB “Autoaibė” kainodaros vadybininkės, personalo vadovės, LKAB “Klaipėdos Smeltė” personalo vadybininkės pareigose, vėliau stiprino verslo valdymo bei vadovavimo įgūdžius UAB „Sandorių technologijos“ direktorės bei SMK Karjeros centro vadovės pareigose ir kt. Nuo 2012 m. žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinasi su KVK studentais.

2020 metais sėkmingai KTU apgynusi disertaciją „Darbo aplinkos veiksnių poveikis skirtingų kartų darbuotojų įsitraukimui į darbą ir organizaciniam įsitraukimui“ mokslininkė gilinasi į žmonių išteklių valdymą, akcentuodama skirtingų kartų ypatumus ir jų svarbą organizacijai. Doc. dr. Gita Šakytė-Statnickė yra publikavusi daugiau kaip ir 25 mokslinius straipsnius, skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose.

Mokslininkė aktyviai bendradarbiauja moksliniuose (LMT finansuotame KU projekte „Dirbtinis intelektas mokyklose: mokymosi analitikos plėtojimo scenarijai modernizuojant bendrąjį ugdymą Lietuvoje“ ir tarptautiniuose projektuose (NordPlus programos projektuose „Smulkiojo turizmo verslo atstovų žinių, gebėjimų, įgūdžių, mokymosi metodų ir įsitraukimo į darbą sąsajos”, “Skirtingų kartų komunikacijos problemos turizmo organizacijose“, „Turizmo darbuotojų kūrybiškumo ugdymas naudojant dirbtinio intelekto įrankius, kuriant naujas arba tobulinant esamas paslaugas“; KTU projektuose „Socialinių įgūdžių, mokymosi stiliaus, žaidėjo tipo ir mokymosi metodų poveikio įsitraukimui į mokymąsi tyrimas”, „Darbo įgūdžių, dirbant pavojingose sąlygose, ugdymo sistema”, „Išmani personalizuota vaikų ir jaunimo ugdymo sistema” ir pan., atlieka mokslinius tyrimus.

Prie asmeninių mokslininkės pasiekimų galima priskirti ir Lietuvos mokslo tarybos (LMT) įvertinimą už akademinius pasiekimus bei JAV Lietuvių fondo suteiktą Adomo Kontauto vardo stipendiją už aktyvumą ir akademinius pasiekimus 2019, 2020 metais. Doc. dr. Gitai Šakytei-Statnickei suteiktas 2021 m. Epale andragogo vardas.

Mokslininkė yra Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA), Europos edukacinių tyrimų asociacijos (EERA), Pasaulinės edukacinių tyrimų asociacijos (WERA), Europos socialinių ir humanitarinių mokslų aljanso, Lietuvos humanitarinių ir socialinių mokslų asociacijų sąjūdžio narė; Researchers’ Excellence Network (RENET) narė; LiMA (Lietuvos marketingo asociacija) narė.

Doc. dr. G. Šakytė-Statnickė teikia konsultacijas bei veda mokymus įvairioms organizacijoms jų užsakymu kartų valdymo organizacijose, kūrybiškumo ugdymo, emocinio intelekto ir kt. temomis.