DĖSTYTOJAI 

LAURA SĖLENIENĖ  

Žurnalistė, komunikacijos specialistė, lektorė.

Dėstomi studijų dalykai: Verslo komunikacija, Medijų komunikacija ir valdymas, Ryšių su klientais valdymas, Viešasis kalbėjimas, Kūrybinis rašymas, Integruotos rinkodaros komunikacijos planavimo praktika, Praktika imitacinėje bendrovėje, Specialybės įgūdžių praktika bendrovėje.

Savo profesinį žurnalistinės veiklos kelią lektorė pradėjo Klaipėdos rajono laikraštyje „Banga“, o gausų patirties aruodą sukaupė dirbdama radijo stotyje „Laluna“, rengdama reportažus TV-3 žinioms, vadovaudama „Balticum“ televizijos žinių tarnybai, atstovaudama naujienų portalui „15min.lt“ Klaipėdos regione. Lektorė yra Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus tarybos narė, Lietuvos spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo ekspertė. Greta akademinės veiklos konsultuoja biudžetinio sektoriaus atstovus bei verslą efektyvios komunikacijos klausimais.

JOLANTA BARONAITĖ 

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo administravimo katedros lektorė.

Dėstomi dalykai: IT komunikacija, Kompiuterinis informacijos valdymas, Turizmo informacinės sistemos ir medijos, Turizmo paslaugų valdymo programos, Logistikos procesų valdymo sistemos, Skaitmeninio turinio valdymas, Elektroninė komercija.

Lektorė Klaipėdos universitete yra baigusi matematikos bakalauro ir Informatikos magistro studijas. Dirbti su studentais pradėjo Kretingos aukštesniojoje žemės ūkio mokykloje. Vėliau, mokyklą prijungus prie Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos, dabartinės Klaipėdos valstybinės kolegijos,  pamažu persikėlė dirbti į Klaipėdą. Kadangi dėstomų dalykų spektras platus, lektorei tenka domėtis ir verslo valdymo, rinkodaros, apskaitos bei turizmo klausimais. Lektorė dalyvauja įvairiuose  projektuose. Administruoja NordPlus projektų svetainę footprints.kvk.lt taip pat KVK VF leidinio "Studijos – Verslas – visuomenė: dabartis ir ateities įžvalgos " svetainę https://kvkvfpublishing.wordpress.com/.

LINA GELAŽNIKIENĖ

Lektorė, “Pardavimų akademija” įkūrėja.

Dėstomi dalykai: Skaitmeninė reklama ir pardavimų skatinimas, Prekės ženklo valdymas.

Lektorė atvirauja: “Dėstytojauti pradėjau 2022 rugsėjį, tačiau, jau seniai galvoje sukosi mintis apie jaunus žmones, kaip būtų gera dalintis informacija ir patirtimi su dar besimokančiais jaunuoliais. Juokiuosi, jog pirma imiesi, o po to galvoji, kaip visa tai išspręsti. Klientų aptarnavimo, pardavimų bei derybų srityse lektorė turi 20 metų patirtį. Dėliojant medžiagą paskaitoms Lina Gelažnikienė tikina visada viską išmėginanti savo versle, tuo pačiu tobulėjanti pati ir gilinanti žinias. Dėstytoja veda mokymus verslo atstovams, konsultuoja. Yra Klaipėdos BNI klubo narė.

SAIDAS RAFIJEVAS

Rinkodaros konsultantas, lektorius.

Dėstomi dalykai: Vartotojų elgsena internete, Mobilioji rinkodara.                            

Baigęs bakalauro studijas Lietuvoje, lektorius Inovacijų ir verslo vystymo magistro laipsnį įgijo Švedijoje. Turi sukaupęs 15- kos metų rinkodaros specialisto darbo patirtį įvairiose įmonėse: nuo darbo su FMCG produktais iki medicininių implantų. Dirbdamas lektoriumi su studentais dalinasi praktiniais patarimais ir pavyzdžiais, paremtais patirtimi.

ROBERTAS KAVOLIUS

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo administravimo katedros lektorius.

Dėstomi studijų dalykai: Laisvalaikio ir renginių organizavimas, Taikomųjų tyrimų metodologija, Dalykinių renginių organizavimas, Sociologija.

Lektorius R.Kavolius, atstovaudamas Klaipėdos valstybinę kolegiją, konferencijoje pristatė pranešimą apie studentų požiūrį į studijų darbų pirkimą-pardavimą. Dėstytojas yra nuolat besimokanti asmenybė, net būdamas lektoriumi ir mokindamas studentus domisi kitomis specialybėmis ir plečia savo žinių spektrą. Lektoriaus R. Kavoliaus dėstomas studijų dalykas Taikomųjų tyrimų metodologija yra paremtas ir baigiamųjų darbų nuostatomis, kuriomis studentai privalo naudotis ir, remdamiesi reikalavimais, parengti bakalauro darbus. Klaipėdos valstybinėje kolegijoje dėstytojas dirba nuo 2005 metų.

GITA ŠAKYTĖ STATNICKĖ  

Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo adminitravmo katedros docentė, socialinių mokslų daktarė.

Dėstomi studijų dalykai: Kūrybiškumo ugdymas, Rinkodara ir pardavimų valdymas, Verslo organizavimas ir planavimas, Turizmo verslo organizavimas, Rinkodara.

Pradėjusi profesinę veiklą UAB “Autoaibė” kainodaros vadybininkės, personalo vadovės, LKAB “Klaipėdos Smeltė” personalo vadybininkės pareigose, vėliau stiprino verslo valdymo bei vadovavimo įgūdžius UAB „Sandorių technologijos“ direktorės bei SMK Karjeros centro vadovės pareigose ir kt. Nuo 2012 m. žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinasi su KVK studentais.

2020 metais sėkmingai KTU apgynusi disertaciją „Darbo aplinkos veiksnių poveikis skirtingų kartų darbuotojų įsitraukimui į darbą ir organizaciniam įsitraukimui“ mokslininkė gilinasi į žmonių išteklių valdymą, akcentuodama skirtingų kartų ypatumus ir jų svarbą organizacijai. Doc. dr. Gita Šakytė-Statnickė yra publikavusi daugiau kaip ir 25 mokslinius straipsnius, skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose.

Mokslininkė aktyviai bendradarbiauja moksliniuose (LMT finansuotame KU projekte „Dirbtinis intelektas mokyklose: mokymosi analitikos plėtojimo scenarijai modernizuojant bendrąjį ugdymą Lietuvoje“ ir tarptautiniuose projektuose (NordPlus programos projektuose „Smulkiojo turizmo verslo atstovų žinių, gebėjimų, įgūdžių, mokymosi metodų ir įsitraukimo į darbą sąsajos”, “Skirtingų kartų komunikacijos problemos turizmo organizacijose“, „Turizmo darbuotojų kūrybiškumo ugdymas naudojant dirbtinio intelekto įrankius, kuriant naujas arba tobulinant esamas paslaugas“; KTU projektuose „Socialinių įgūdžių, mokymosi stiliaus, žaidėjo tipo ir mokymosi metodų poveikio įsitraukimui į mokymąsi tyrimas”, „Darbo įgūdžių, dirbant pavojingose sąlygose, ugdymo sistema”, „Išmani personalizuota vaikų ir jaunimo ugdymo sistema” ir pan., atlieka mokslinius tyrimus.

Prie asmeninių mokslininkės pasiekimų galima priskirti ir Lietuvos mokslo tarybos (LMT) įvertinimą už akademinius pasiekimus bei JAV Lietuvių fondo suteiktą Adomo Kontauto vardo stipendiją už aktyvumą ir akademinius pasiekimus 2019, 2020 metais. Doc. dr. Gitai Šakytei-Statnickei suteiktas 2021 m. Epale andragogo vardas.

Mokslininkė yra Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA), Europos edukacinių tyrimų asociacijos (EERA), Pasaulinės edukacinių tyrimų asociacijos (WERA), Europos socialinių ir humanitarinių mokslų aljanso, Lietuvos humanitarinių ir socialinių mokslų asociacijų sąjūdžio narė; Researchers’ Excellence Network (RENET) narė; LiMA (Lietuvos marketingo asociacija) narė.

Doc. dr. G. Šakytė-Statnickė teikia konsultacijas bei veda mokymus įvairioms organizacijoms jų užsakymu kartų valdymo organizacijose, kūrybiškumo ugdymo, emocinio intelekto ir kt. temomis.